• AfroCubanos Dans Kursu

  AfroCubanos Dans Kursu


  Türkiye'nin en eski ve deneyimli dans kursu olan AfroCubanos dans kursunda Latin, Salsa, Bachata, Pole dans derslerimiz başlamıştır. Uzman eğitmenleri ve güler yüzlü personeli ile her zaman sizlere hizmet vermekten büyük keyif duymaktayız.

  Kayıt Olmak İçin
 • Hip Hop Dans Kursu

  Hip Hop Dans Kursu


  70 yıllarda ortaya çıkan hip hop dansı, Siyahi ve Latin Amerika kökenli Amerikalı gençler arasında yaygın bir yaşam biçimi , alt kültür ve popüler kültürü yansıtır. Kavram genellikle bu yaşam biçiminin aynı adla anılan müzik tarzını akla getirir.

  Hip Hop Kursu
 • Pole Dans Kursu

  Pole Dans Kursu


  Türkiye'nin ilk pole dans kursu olan Taksim İstiklal Caddesi üzerinde ki dans kursumuz. Pole dans, tüm dünyada, dernek ve federasyonları olan bir spor dalıdır aslında. Önümüzdeki yıllarda olimpiyatlarda da yer alması bekleniyor. Genellikle vücudunu fit tutmak isteyen bayanların tercihidir.

  Pole Dans Kursu
 • High Heels topuklu Dans Kursu

  High Heels topuklu Dans Kursu


  High heels dans kursu dansın estetiğini biraz daha üst boyuta taşımak amacıyla tasarlanan bir dans çeşidine dayalıdır. Topuklu dans kursu önce kalın ve kısa topuklarla dans eğitimine başlıyor. Dansta ustalaştıkça, topukların boyu yükseliyor ve inceliyor.

  High Heels Dans Kursu

Founded in 1995, AfroCubanos is a dance course that is open to innovations and developments and is equal to the world.
Our Dance Course has succeeded in bringing dance enthusiasts together in Turkey and especially in Istanbul, and has created an up-to-date, innovative and active platform.
In addition, he has signed many successful dance organizations and workshops in Turkey and around the world..
Profesyonel yerli ve yabancı dans hocalarla faaliyetlerini;
Flamenco, Latin Dans, Sirtaki, Tango kursu, Caz, Oryantal, Modern Dans, Klasik Dans, Break Dans, Hip Hop Dans, Düğün Dans ve Pole Dans branşlarında devam etmektedir.

"<yoastmark

Dans Nedir?

Dans (Fransızca: Danse[1]) ya da Raks (Arapça: رقص), tüm vücudun bir müzik ritmi eşliğinde estetikle birlikte çalıştırılabildiği bir gelenek, sanat, bir tedavi şekli veya sadece bir ifade şekli olabilir.

Dünya dans günü 29 nisandır.[2] Bknz.

Dans Kursumuzda eğitim verdiğimiz bazı  Bazı Dans Türleri

Pole, Salsa Dansı Kursu, Kizomba , Arjantin Tango, High Heels – Topuklu Dans, Zumba, Pilates , Yoga, GoGo Dans, Twerk Dans, Düğün Dans, Modern Dans, Sirtaki Dans, Oryantal Dans , Hip Hop Dans, Cha Cha Cha Dans türlerinde dans kursumuz aktif bir şekilde faaliyet vermektedir.

AfroCubanos Dans Kursu faaliyetleri:

Dans dersleri (Flamenco, Latin, Sirtaki, Pole Dans,Tango, Caz, Oryantal,Hip Hop, Modern ve klasik dans)
Latin geceleri
Şirketlere ve gruplara özel dans dersleri
Tatil ve piknik organizasyonları
Özel koreografiler
Özel dans dersleri
Düğün ve gösteri dansı kareografileri
Özel günler için gösteriler
Latin parti organizasyonları
Dans malzemeleri satışı (Latin Dans Müzik, Dans Video DVD,Dans ayakkabı
ve kıyafetleri…)

Call Now ButtonHEMEN ARA