Kizomba Dersi

O temiz havanın adı yine neydi? Aynı şeyi dans dünyasında da söylemenin bir başka yolu da Kizomba dansı nedir?
Şimdi bu inanılmaz popüler dans tarzı, 1980’lerde Angola, Afrika’da ortaya çıktı. Hem Avrupa hem de Latin olmak üzere çok çeşitli etkilerden kaynaklanır, ancak Latin sahnesinde usta olanlar için dans pistine yepyeni bir enerji getirir ve dans dünyasına yeni başlayanlar için biraz daha erişilebilir hale getirir. görece olarak öğrenmesi kolay olan temel bilgileri çabucak kavrayabilir.
Kizomba dans kursunda kizomba derslerimize katılarak hayatta kıvrak ve estetik bir vücuda sahip olmanın yanı sıra sosyal yaşantızda da devrim niteliğinde  bir etkinin farkına varacaksınız.

Kizomba dansı

Kizomba dansı son derece şehvetlidir ve dans ortaklığına ruhu baştan çıkaracak, özellikle benzersiz ve sıcak bir deneyim kazandıran güzel bir danstır. Başlangıç ​​adımları yönetilebilir olsa da, zorlu bir şey arayanlar için, daha hızlı adımlar, hileler ve ayak hareketleri gerektiren daha açık dansta ilerlemeye başladığınızda, bunun belirli bir yeterlilik ve bir dereceye kadar suç ortaklığı gerektirdiğinden emin olun. çifti arasında.

Şimdi, partnerinize bir şans vermek için dans pistine sürüklemeye zaten bağımlısınız ve çaresizsiniz, bu hareketleri yapmak için bazı öldürücü topuklu ayakkabılara ihtiyacınız olacak.  Ayaklarınız sizi yerden zorlamadan saatlerce pratik yapmak veya dans etmek istiyorsanız, Kizomba dans ayakkabılarımız tam olarak aradığınız şey.

Kizomba Dans Kursu

Kizomba Dans Kursu

Kizomba Dansına Ne Giymeli

Nerede Kizomba dans ilgilidir, burju Ayakkabı, biz sadece sağ ayakkabı var. ‘Tryna’ serimiz, ayarlanabilir topuklu bağcıklı bir tasarım sunar ve sipariş üzerine özel olarak üretilir. Gerçekten ne kadar göz alıcı olduğuna inanmak için bu ayakkabıyı gerçekten kontrol etmelisiniz. Pembe mavi astarlı kumaş ve siyah mavi yeşil orman olmak üzere iki renk seçeneği var ve çok amaçlı bir taban ile sokak veya dans pisti için ideal bir ayakkabı oluşturabiliriz ve süet ile de yapabiliriz. özellikle dans pisti için istiyorsanız taban.

Burju Shoes olarak hedefimiz tüm müşterilerimizden% 100 memnuniyet sağlamaktır. Tüm kadın dans ayakkabılarımız , sektördeki en iyi uzmanlar tarafından ustalıkla hazırlanmış ve tasarlanmıştır ve sürekli olarak inanılmaz işlevsellik ve stille birlikte maksimum konfor sunan ayakkabılar sunmaya çalışıyoruz.

Kizomba dansı eğlencelidir ve yeni başlayanlar için uygundur.

Kizomba dansı arkadaşlarınızla, yerel dans topluluğunuzla veya yurtdışında bir ders alarak yapmak eğlencelidir. Sınıftaki herkes kucaklayıcı , arkadaş canlısı ve Kizomba dans hareketleri genellikle diğer dans formlarından daha yavaştır.

Bilgi birikimimiz ve deneyimimiz açısından, kurucumuz Burju Perez, iyi bir profesyonel dans ayakkabısının ayrıntılarını bilen eski bir profesyonel ve rekabetçi dansçı ve koreograftır . Dahası, dansa, balo salonu dansına ve hatta kitleler için eğlenceye ilgi duyuyorsanız, son birkaç yılda ayakkabılarımıza hayran kalmış olma ihtimaliniz çok yüksek. Doğru, Burju Ayakkabıları, geçtiğimiz sezonlarda Yıldızlarla Dans’ta pek çok ünlünün tercihiydi. Bu nedenle, sizin için bir ayakkabı yapmak için bize güvendiğinizde, olağanüstü bir ürün alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kizomba Dansını Bugün Deneyin

Burju Shoes’da, dans ayakkabılarınız için tüm bu parayı harcadığınızda en iyisini beklediğinizi takdir ediyoruz ve bu yüzden onu harika bir fiyata alabileceğinizden emin olmak istiyoruz. Dahası, ABD’de ikamet eden tüm müşterilerimize ücretsiz 30 günlük iade politikası ve son derece bilgili personelimiz sayesinde mükemmel müşteri hizmetleri sunuyoruz.
Kizomba Dansı Nedir Wiki…

29 Mayıs 2021 admin Yorum Yok

Makalemizi Yararlı Buldunuz mu ?

E-mail adresiniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz gizli kalır.